CYD Reklamcılık kendi hizmetlerini üretirken ihtiyaç duyduğu teknolojik altyapıyıda yine kendi hazırlamıştır. Bu konuda Bilgi Teknolojileri hizmetlerini dışarıdan almamakta ve talep eden müşterilerine de Bilgi İşlem konusunda destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Teknolojik ürünlerin birçok markada yetkili Disrtibutor kanallarında toptan alım yapabilmekte ve satış gerçekkeştirmektedir.

HP - Asus - Lenovo - Samsung - Dell - Seagate - Western Digital - Kingston - TP Link - Everest - Friby - Thermaltake - Gigabyte - Biostar - Asboard - Foxconn ve bir çok seçkin markanın toptan tedarik ve satışını yapmaktayız. Ayrıca teknik servis hizmetlerinide müşterilerimize sunmakta aylık ve yıllık bakım anlaşmalarıyla işletmelerin hem ekonomik hemde gerçek anlamda hizmet almalarını sağlamaktayız.

Farkındayız bir çok hizmet türünde hizmet veren CYD tamamen güvene dayalı ikişi ilişkilerin sağlam ve sorunsuz olduğu bir anlayışla hizmet vermektedir. Bu nedenlede hizmet verdiği müşterin hepsi uzun yıllar çalıştığı ve çalışmayada devam ettiği kişilerdir.

CYD Reklamcılık Ofset Baskı ve Bilişim Teknolojileri sizlere her zaman en iyi hizmeti en iyi koşullarda sunabilmek için buradadır.