CYD Reklamcılık kendi hizmetlerini üretirken ihtiyaç duyduğu teknolojik altyapıyıda yine kendi hazırlamıştır. Bu konuda Bilgi Teknolojileri hizmetlerini dışarıdan almamakta ve talep eden müşterilerine de Bilgi İşlem konusunda destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Teknolojik ürünlerin birçok markada yetkili Disrtibutor kanallarında toptan alım yapabilmekte ve satış gerçekkeştirmektedir.

HP - Asus - Lenovo - Samsung - Dell - Seagate - Western Digital - Kingston - TP Link - Everest - Friby - Thermaltake - Gigabyte - Biostar - Asboard - Foxconn ve bir çok seçkin markanın toptan tedarik ve satışını yapmaktayız. Ayrıca teknik servis hizmetlerinide müşterilerimize sunmakta aylık ve yıllık bakım anlaşmalarıyla işletmelerin hem ekonomik hemde gerçek anlamda hizmet almalarını sağlamaktayız.

Exa - Arena - Arslan - Koyuncu - Berlin Bilgisayar - Biosis - Penta gibi farklı distribütör firmalarla olan anlaşmalarımız sayesinde en iyi fiyatları sunabilmekteyiz.

CYD Reklamcılık Ofset Baskı ve Bilişim Teknolojileri sizlere her zaman en iyi hizmeti en iyi koşullarda sunabilmek için buradadır.


KOLOE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ

1999 yılında fikirle başlayan ve 2005 yılında reklamcılık ve bilişim sektöründe hizmet vermeye başlayan CYD Reklamcılık ve Bilişim Teknolojileri bünyesinde 2021 kurulmuştur.
Koloe markasının temel amacı; Kaliteli, uygun ve performanslı bilgisayar üretmektir. Kullanılan tüm parçalar performansa dayalı konfigre edilerek birleştirilmektedir.
Kullandığımız oem ürünler 2 yıl teknik servis garantilidir. Koloe markası Xeon işlemciler üzerinde kendini geliştirmiştir. İntel’in en iş istasyonları için özel olarak ürettiği Xeon İşlemci serilerini hem ofislerde hem de evlerde kullanılmak üzere geliştirdik.

Daha iyi çalışmanızı sağlayacak Koloe ile sizde işinizde ve evinizde rahat edin…

Koloe ” Lets you Work Better. “
www.koloe.com.tr